• Yenilendi
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1 M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber optik PLC Splitter

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1 M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber optik PLC Splitter

₺ 102.00
Stokta

Sayı

ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1 M Fiber Uzunluğu 1x8 Mini SC/UPC Fiber optik PLC Splitter özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON) * kablo televizyon (CATV) * yerel alan ağları (LAN) * Test ekipmanları * pasif optik ağlar (PON) özellikler 11x N (konektörü ile) (Kanal sayısı) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 (işletim Dalga Boyunun) 1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (tekdüzelik) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (dönüş Kaybı) fazla 55 (yönelme) fazla 55 (tip fiber) İTÜ G657 A (çalışma sıcaklığı) -40 ila 85 (Pigtail uzunluğu) 1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş sipariş Bilgileri PLC'LER liman Tipi  kablo Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı Tipi paket Tarzı PLC Splitter 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fan-out ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 1 metre 2 metre 3 metre diğerleri belirtiniz FC/APC FC/PC SC/APC SC/PC ST/UPC LC/APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz

Veri sayfası

Model Numarası:
HY-PLC
Marka Adı:
TRENSBATTER
Item:
1*8 PLC Splitter
Fiber Length:
1m
FIber Diameter:
0.9mm
Connector:
SC/UPC
Operating Wavelength :
1260nm-1650nm
Insertion Loss:
10.5dBm
Return Loss:
more than 55dBm
Directivity:
more than 55dBm
Operating temperature:
-40~85
is_customized:
Yes

En Çok Satanlar

10 1 FC-6S Fiber ile Fiber Optik FTTH Tool Kit Içinde optik Cleaver ve Optik Güç Ölçer 5 Mw Görsel Hata Bulucu Ücretsiz nakliye
  • Yenilendi

10 1 FC-6S Fiber ile Fiber Optik FTTH Tool Kit Içinde optik Cleaver ve Optik Güç Ölçer 5 Mw Görsel Hata Bulucu Ücretsiz nakliye

₺ 69.85

10 in 1 Fiber Optik alet kiti 1 x Optik Güç Ölçer1x5 m W Görsel Hata Bulucu1 x Fiber Cleaver FC6 S1 x Fiber Optik Stripper / Model : CFS21 x Sabit uzunluk cihazı1 x Siyah Taşıma Çantası1 x Kılavuzu bar1 x FC / Evrensel 2.5mm adaptör1 x Tel Stripper1 x Mavi kutuözelliklerküçük boyutu, basit düğme operasyonugüç ve ekleme kaybı ölçümürahat LCD ekran ve arka ışık LCD ekran gece operasyonu desteklerd Bm veya mw güç ölçümleri ve ekleme kaybı d Bdüşük pil tüketimi, fazla 120 saat sürekli çalışma süresiüç 1.5 V AAA alkalin piller içinotomatik kapatma fonksiyonu l Kalibrasyon functiözellikler2.5mm evrensel konnektörü, 1.25mm konnektörleri için, FC (Erkek)LC (Kadın) çevirici istekleri üzerine temin edilebilir.CW veya Darbeli ya çalışırsabit çıkış gücüdüşük pil uyarısıuzun pil ömrü (60 saate kadar) Crash geçirmez ve toz geçirmez tasarım için lazer kafasılazer durumda zemin tasarımı ESD hasar önleryanan test t ensur güvenilirliğinitaşınabilir ve sağlam, kullanımı kolaykompakt tasarımyüksek güvenilirlikiyi yarma performansmaksimum 12 Fiber coun36,000 cleave başına bladürün Detayları : özelleştirilmiş : Evetmarka Adı : OEMModel Numarası : FC6 Smalzeme : Tungsten Karbür Cleaver : Alüminyumelyaf Çapı : 125um Cleave Açısı : ≤0...

Finisar FWLF163123HW 125M-2.67G-D3-120KM-SM-ESFP
  • Yenilendi

Finisar FWLF163123HW 125M-2.67G-D3-120KM-SM-ESFP

₺ 59.90

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

2Ch 1080 P AHD TVI CVI video optik alıcı-verici Rs485 ile PTZ veri
  • Yenilendi

2Ch 1080 P AHD TVI CVI video optik alıcı-verici Rs485 ile PTZ veri

₺ 123.00

2 Ch 1080 P AHD TVI CVI video optik alıcıverici Rs485 ile PTZ veri genel bakış Elink HDCVI fiber dönüştürücüler kabul gelişmiş sıkıştırılmamış HD kompozit video ve yüksek hız dijital optik iletim hangi teknolojileri HDCVI kompozit sinyalleri dönüştürmek için uzun mesafe ulaşmak için optik sinyalleri (kadar 120 Km) iletim yoluyla lifler...

Kapalı Zırhlı 10 Metre LC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC FC
  • Yenilendi

Kapalı Zırhlı 10 Metre LC/pc-FC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC FC

₺ 35.00

Zırhlı fiber patch kablo kablo, lc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 10 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Mutlimode Dubleks SFP Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 0.5 km LC Limanı
  • Yenilendi

Mutlimode Dubleks SFP Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 0.5 km LC Limanı

₺ 30.99

özellikleri : çift LC fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayın IEEE802.3 10 BaseT ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100 BaseTX / IEEE802.3u 100 BaseFX Standart otomatik algılama yarım / tam dubleks aktarım modu Tx portu için otomatik müzakere 10 / 100 / 1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI / MDIX Tx portu için anahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım / tam dubleks aktarım modu Fx portu için fiber mesafe kadar 0.5 km uzatın 6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 1000, TEKSAS 100 kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar harici güç kaynağı güç adaptörü : 5 V 2 A özellikler : standart IEEE802.3 10 BASET EthernetIEEE802.3u 100 BASETX / FX Hızlı Ethernet RJ45 Port otomatik MDI / MDIX Fiber Portu lif Tipi dalgaboyu Güç göndermek LC 1310nm 20d Bm (min.) 0d Bm (max.) frekans Ofset ± 125, 000bps (veya ± 100ppm) MTU fazla 9036 bayt boyutlar (Gxdxy) 118x86x27mm (Harici güç) giriş Gerilimi DC5 V2 A (Harici güç girişi : AC100 VAC240 V / 5060 HZ) Operation Temperature 0 ° C ~ 70 ° C mağaza Sıcaklık 40 ° C ~ 85 ° C nem 5% ~ 95% yoğuşmasız ağırlık 0.5 kg / parça (Harici Güç) LED Açıklama : LED renk fonksiyonu FX 1000 yeşil yanıyor zaman 1000 BaseFX operasyon FX Link / ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir...

OTDR-2000 Dijital Taşınabilir OTDR Test 1310nm/1550nm 15/16dB FTTH FTTB Kesme Cihazı Hata Bulucu DHL TARAFıNDAN
  • Yenilendi

OTDR-2000 Dijital Taşınabilir OTDR Test 1310nm/1550nm 15/16dB FTTH FTTB Kesme Cihazı Hata Bulucu DHL TARAFıNDAN

₺ 1055.00

OTDR2000 OTDRözellikleri : l Yüksek antiyansıtıcı LCD, ekran arabirimi parlak ışık altında açıkça görülebilirl bir görsel arıza yeri var (VFL)l Yüksek hızlı USB arayüzü fonksiyon dalga dökümü dosya ve baskı hızlı ve kolayl lityum pille çalışan ultrauzun zaman, çok uzun zaman dışarı çıkmak için inşaat işleril online yükseltme özelliği, sistem yükseltmeleri fabrikaya dönmek zorunda değilsinizana işlevi : 1...

10/100 M 1 Port PoE Genişletici 120 m
  • Yenilendi

10/100 M 1 Port PoE Genişletici 120 m

₺ 14.20

modeli : LNKPo EE1  genel bakışElink 1 Port Po E Extender vardır 2 10 / 100 M LAN portları, bunlar arasında, tek güç girişi için, diğer güç çıkışı için...

Metal fiber cleaver FTTH FC-6S Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici aletler 250um-900um lif balta alet
  • Yenilendi

Metal fiber cleaver FTTH FC-6S Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Kesici aletler 250um-900um lif balta alet

₺ 21.95

FC6 S Optik Fiber Cleaverbu FC6 S optik fiber cleaver ile mevcuttur için bir tek fiber adaptörü 250 ila 900 mikron kaplanmış tek lifler bu basit bir operasyon kaldırmak veya yüklemek için kullanıcı için tek fiber adaptörü ve kitle ve tek lif arasında alternatif.• yaklaşık 36,000 bölmektedir sağlar• kompakt gövde ve hafif• yüksek Hassasiyetli Bölmektedir• 250um Kaplamalı veya 900um Tampon lif• Singlemode veya Modlu Kullanımı• 12 Pozisyon Dönebilir ve Replicable Bladeözellikler : boyutlar60 W 68 D 63 H (mm)çıplak fiber çapı125μm Outercoat çapı0.25 ~ 0.9 μmlif tipitek lif ve Şerit fiber değiştirilebilir Cleaved uzunluğu5 ~ 30mmkesme açısı1 derecebıçak ömrü0.5degree15, 000 kez;1degree36, 000 kez(3, 000 kez için Şerit fiber)moduotomatikağırlık : 330g